Kezdőlap » Aktuális állásajánlataink

Elérhetőségünk

Cím: 1122 Budapest Hajnóczy József utca 3. fsz. 2.

Mobil: (+36) 20 404 09 66

Mobil: (+36) 20 529 96 88

Fax: (+36) 1 225-0536

Email: info [at] perfacta [.] hu

Nagyobb térképre váltás

Aktuális állásajánlataink

Könyvelőt keresünk!

Társaságunk felvételt hirdet olyan könyvelő munkatárs számára, akinek feladata:
  • általános könyvelési feladatok teljes körű, naprakész elvégzése,
  • adóbevallások, adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése,
  • ügyfelekkel való magas szintű, professzionális kapcsolattartás,
  • adóhatósági vizsgálatokban való közreműködés.
Munkaköri elvárásaink:
  • szakirányú végzettség
  • könyvelés területén szerzett több éves tapasztalat
  • szakmai elhivatottság
  • precizitás
  • önálló, hatékony, lelkiismeretes munkavégzés
  • terhelhetőség
  • csapatszellem
Előny:
  • Angol nyelv és a NOVITAX könyvelői program ismerete
A pozícióhoz kapcsolódó kínálatunk:
  • abszolút versenyképes bérezés,
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy stabil munkahelyen,
  • igényesen felszerelt infrastruktúra, kiemelkedő technikai háttér,
  • kellemes irodai környezet, jó munkahelyi légkör,
  • családias légkör,
  • szakmai továbbfejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület, Déli pályaudvarhoz és a Széll Kálmán térhez közel.

A jelentkezőket bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal email címünkre (info [at] perfacta [.] hu) küldve várjuk.

Munkatársaink:

Fejlesztés:

Fejlesztés:

Nemzetközi piacon való megjelenés fejlesztése a PerfActa Kft-nél